افتتاح دومین ایستگاه مطالعه در پایانه مسافربری

همزمان با بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران  دومین ایستگاه مطالعه سبزوار در پایانه مسافربری شهرستان رونمایی شد.

اداره کتابخانه های عمومی سبزوار دومین ایستگاه مطالعه شهرستان را با همکاری سازمان میادین، میوه و تره بار در پایانه مسافربری افتتاح نمود.

در مراسم رونمایی ایستگاه مطالعه که با حضور نمایندگانی از فرمانداری و شهرداری ، آقای امینی ریاست دانشگاه پیام نور، آقای فصیحی مدیرعامل سازمان پسماند، آقای ناطقی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی و آقایان حسین زاده، تعصبی، مقصودی و پسندیده اعضای شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان برگزار شد، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی خانم معصومه فلاحی ضمن ارائه توضیحاتی در باب ایستگاه مطالعه، نگاه عمیق و بینش فرهنگی مدیر عامل سازمان میادین، میوه و تره بار شهرستان آقای ابوالفضل صانعی را قابل تقدیر و تحسین دانسته و همکاری تمامی مسئولین و مدیران شهرستان  را در جهت ارتقاء سرانه مطالعه شهرستان خواستار شدند.

شایان ذکر است که طرح “ایستگاه مطالعه ” یکى از برنامه هاى نهاد کتابخانه های عمومی کشور براى عمومى نمودن و ارتقاى سرانه مطالعه مفید در راستاى تحقق رهنمودهاى مقام معظم رهبرى است. هر فرد می تواند با مراجعه به این ایستگاه، کتاب مورد علاقه خود را انتخاب و در محل ایستگاه و یا هر محل دیگرى مطالعه کرده و حداکثر پس از پانزده روز به همین ایستگاه یا هر یک از ایستگاههای مطالعه در سراسر کشور و یا به یکى از کتابخانه هاى عمومى تحت پوشش نهاد کتابخانه هاى عمومى باز گرداند. در قسمت پایین هر ایستگاه مطالعه، محلى براى بازگرداندن کتابهاى مطالعه شده تعبیه شده است .انتظار مجریان طرح از مردم فهیم و فرهنگمدار ایران اسلامى، دقت در حفظ و نگهدارى و تحویل به موقع کتاب است. چنانچه علاقه مند به نگهدارى کتابها براى خود باشید می توانید بابت هر جلد کتاب مبلغ دو هزار تومان به حساب ۱۲۳ به نام موسسه انتشارات کتاب نشر نزد بانک تجارت و ملى در کلیه شعب کشور و یا به شماره کارت ملى ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۶۵۸۸ به نام موسسه انتشارات کتاب نشر واریز نمایید.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

اداره کتابخانه های عمومی سبزوار | خراسان رضوی