جمعه ۱ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۱۱
بخشدار ششتمد گفت: برای تجهیز کتابخانه شهر و احداث چند کتابخانه روستایی در این بخش نیازمند همکاری مسوولان و خیرین هستیم.

علیرضا عبداللهی روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در حال حاضر کتابخانه بیهقی ششتمد به عنوان تنها کتابخانه این بخش با کمبود قفسه و رایانه مواجه است.

وی با بیان اینکه کتابخانه بیهقی ششتمد با حدود ۸۰۰ نفر عضو دارای ۱۵ هزار نسخه کتاب به صورت قفسه باز، ۹۵ عنوان مجله و نشریه می باشد، افزود: در حال حاضر این کتابخانه براساس قوانین در یک نوبت تا پایان وقت اداری ارائه خدمات می کند.

وی با اظهار اینکه در صورتی که اعضا به یکهزار و ۳۰۰ نفر برسد این کتابخانه به صورت دو شیفت اراِه خدمات می کند، ادامه داد: با برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده قرار شده دو روز در هفته این کتابخانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر دایر باشد.

وی همچنین گفت: در صورت کمک خیرین و مسوولان، امکان استفاده از فضای کتابخانه برای تشکیل کلاس ها و فعالیت های فرهنگی وجود دارد.

بخشدار ششتمد با اشاره به عضویت رایگان در کتابخانه بیهقی طی هفته کتاب گفت: همچنین در این هفته بخش اینترنت کتابخانه بیهقی ششتمد با سه دستگاه رایانه افتتاح شد.

عبداللهی همچنین نیاز به احداث کتابخانه در روستاهای پرجمعیت بخش ششتمد را ضروری دانست و گفت: لازم است که خیرین نیز در حوزه کتاب و نشر ورود پیدا کنند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اداره کتابخانه های عمومی سبزوار | خراسان رضوی