در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش روداب مطرح شد:

[highlight color=”eg. yellow, black”]جانمایی مناسب زمین کتابخانه و شروع به ساخت سریع  آن و تاسیس کتابخانه مشارکتی در روستاهای با جمعیت بالای هزار نفر[/highlight]

در جلسه روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۲/۹/۲۰ انجمن کتابخانه های عمومی بخش روداب که در دفتر بخشدار و با حضورفلاحی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی سبزوار تشکیل شد، محمود شم آبادی بخشدار روداب خواستار انتخاب زمینی مناسب جهت ساخت کتابخانه و شروع به ساخت سریع آن شد.

بخشدار روداب با تاکید بر فضای فرهنگی منطقه، اذعان داشت :مسئولین باید بیشتر در عرصه کتاب و کتابخوانی سرمایه گذاری کنند.

شم آبادی ساخت کتابخانه نهادی و تاسیس کتابخانه مشارکتی در روستاهای با جمعیت بالغ بر هزار نفر را در اولویت کار انجمن قرار داد.

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی سبزوار ضمن تحسین نگاه و موضع فرهنگی اعضای انجمن بویژه بخشدار و شهردار روداب، ساخت کتابخانه  روداب را ضروری دانسته و خواهان پیگیری ویژه آن شد. فلاحی ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی آقای محسن زرقانی در دوران مسئولیت کتابخانه عمومی روداب، مردم بخش روداب را قشری فرهنگ دوست و علاقمند به کتاب و مطالعه خواند و گفت: استقبال مردم روداب از کتابخانه در این چند سالی که از تاسیس آن می گذرد در شهرستان بی سابقه بوده است و این نکته تلاش بیشتر ما را به عنوان متصدیان فرهنگی این بخش می طلبد.

فلاحی ضمن اعلام تشکیل انجمن خیرین کتابخانه ساز سبزوار در هفته های آتی، قول مساعد داد که ساخت کتابخانه روداب را در اولویت کار انجمن خیرین قرار دهد.

جلسه با تودیع محسن  زرقانی و معارفه ریحانه فارابی مسئول جدید کتابخانه به پایان رسید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اداره کتابخانه های عمومی سبزوار | خراسان رضوی