به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی سبزوار، در جلسه ای با حضور مسئولین کتابخانه های عمومی سبزوار، از علی بشیری مسئول بخش نابینایان کتابخانه حاج ملاهادی تقدیر شد.

در دومین روز از هفته کتاب از علی بشیری مسئول بخش نابینایان کتابخانه حاج ملاهادی سبزواری تقدیر به عمل آمد.

در این جلسه فلاحی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی سبزوار، ارتقاء توانمندی های نابینایان و کم بینایان را امری ضروری دانست و فعالیت ها و تلاش های بیدریغ  علی بشیری را در جهت تسهیل دسترسی به اطلاعات نابینایان و کم بینایان شهرستان و حتی کشور بسیار موثر خواند.

مسئول کتابخانه نابینایان سبزوار نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های کتابخانه، دغدغه اصلی خویش را ارتقاء توانایی افراد با معلولیت چشمی در انجام امور شخصی و اجتماعی عنوان کرد.

IMG_5021

بخش نابینایان کتابخانه حاج ملاهادی سبزواری با بیش از ۸۵۰ جلد کتاب بریل و ۸۵۰۰ عنوان کتاب گویا به قشر نابینا و کم بینای شهرستان و کل کشور در حال خدمت رسانی است.

فعالیت های علی بشیری کتابدار روشن دل کتابخانه حاج ملاهادی جهت آموزش خط بریل، آموزش نرم افزارهای کامپیوتری ویژه نابینایان، گویاسازی کتب درسی و غیر درسی، ارسال کتب بریل و گویا از روشهای مختلف برای متقاضیان در سراسر کشور، جذب خیر برای تجهیز بخش نابینایان و دهها فعالیت دیگر از جمله خدمات علی بشیری به افراد با آسیب بینایی سبزوار است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اداره کتابخانه های عمومی سبزوار | خراسان رضوی