به منظور برنامه ریزی جهت حضور هرچه باشکوه تر مردم فرهنگدوست سبزوار در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی ، ستاد برگزاری این جشنواره در این شهرستان تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه­های عمومی سبزوار، در این جلسه که با حضور سرپرست اداره، مسئولان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان سبزوار­ های عمومی، مسئول روابط عمومی و مسئول اداری مالی اداره کتابخانه­ های شهرستان سبزوار برگزار شد. ضمن تقدیر از همکاران بابت برگزاری هفتمین دروه جشنواره کتابخوانی رضوی به تشریح چگونگی برگزاری جشنواره مذکور در سال جاری، راهکارهای دعوت مردم و اعضای کتابخانه­ برای حضور در بخش­ های مکتوب و اینترنتی این جشنواره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرپرست اداره کتابخانه ­های عمومی سبزوار در همین زمینه اظهار داشت: با توصیه اکید مدیرکل کتابخانه های مبنی بر لزوم افزایش شرکت­ کنندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی امسال این جشنواره در سبزوار در دستور کار قرار گرفت تا راهکارهای افزایش شرکت­ کنندگان سبزواری در این جشنواره بررسی شود.

سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی سبزوار یادآور شد: در سال گذشته کتابخانه حاج ملاهادی سبزواری و کتابخانه مشارکتی شهید امیری شامکان  روستای شامکان در بین کتابخانه‌های برتر استان خراسان رضوی در برگزاری این جشنواره قرار گرفته و مورد تقدیر واقع شدند.

فلاحی تأکید کرد: از ظرفیت بالای شهرستان سبزوار در حوزه کتاب و کتابخوانی و اتخاذ تدابیر و تلاش کتابداران این شهرستان در سال جاری بر حضور گسترده­ تر مردم سبزوار در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی متمرکز خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

اداره کتابخانه های عمومی سبزوار | خراسان رضوی